Ponuka práce v NEMECKU pre naše OPATROVATEĽKY

Vaša spokojnosť je náš cieľ a očakávanie klienta

Vaša spokojnosť je náš cieľ a očakávanie klienta


Práca pre opatrovateľky
Práca opatrovateľky je náročná úloha, a to nielen fyzicky, ale aj psychicky. Každá rodina má rôzne zvyky a rôzne očakávania a každý pacient má iné potreby a požiadavky. Príchod opatrovateľky do novej rodiny je spočiatku neznámou veličinou a môže priniesť príjemné prekvapenia, rovnako ako aj sklamania.

Podľa nás dôležité, aby ste mali popri Vašej práci po boku spoľahlivého a skúseného partnera. ktorý vám pomôže nájsť tú správnu rodinu, a ak je to nutné, kvalifikovane pomôcť a poradiť. Toto je súčasťou našej filozofie, kde sa snažíme ponúknuť obojstranne výhodnú, dlhodobú spoluprácu za spravodlivých podmienok, s dôrazom na profesionalitu a spokojnosť našich opatrovateliek.

Informácie o registrácii
Ponúkame prácu opatrovateľkám v Nemeckých rodinách na pracovnú zmluvu - trvalý pracovný pomer v SR. 

Zaregistrujte bezplatne svoj profil opatrovateľky
Pre úspešnú registráciu je potrebné vyplniť online registračný formulár . Registrácia v našej spoločnosti je bezplatná, nezáväzná a zaberie Vám len niekoľko minút. Po úspešnej registrácii Vás budeme telefonicky kontaktovať.

Náš servis pre opatrovateľky
Naša spoločnosť Vám zabezpečuje počas Vášho vyslania do Nemecka nepretržitú starostlivosť a pomoc pri vzniknutých problémoch. Pravidelne sa s Vami telefonicky kontaktujeme a konzultujeme Vaše potreby a podnety. Zabezpečujeme bezproblémové striedanie opatrovateliek v rodine.

 

 

 

 

Prihlásenie